Producenci
Promocje
BLUZA ROBOCZA BRIXTON PRACTICAL BIAŁY
BLUZA ROBOCZA BRIXTON PRACTICAL BIAŁY
90,00 zł 58,00 zł 73,17 zł 47,15 zł
SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI BRIXTON PRACTICAL BIAŁY
SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI BRIXTON PRACTICAL BIAŁY
89,00 zł 66,00 zł 72,36 zł 53,66 zł
BUTY ROBOCZE BEARFIELD GT01 S1
BUTY ROBOCZE BEARFIELD GT01 S1
129,00 zł 95,00 zł 104,88 zł 77,24 zł
BEARFIELD PÓŁBUT GT02 O1 ORANGE
BEARFIELD PÓŁBUT GT02 O1 ORANGE
129,00 zł 74,00 zł 104,88 zł 60,16 zł
Jaka odzież robocza dla magazyniera?

Praca na stanowisku magazyniera, choć w pierwszej chwili nie wydaje się być niczym szczególnie skomplikowanym, niestety jest dość wymagająca i po prostu ciężka. Nie dość, że pracownicy magazynów na co dzień dźwigają różne towary, obsługują wózki widłowe i co chwila wchodzą i schodzą z drabiny, to jeszcze wszystko to odbywa się w niezbyt przyjaznym środowisku. W dużych, ciemnych halach oświetlonych sztucznym światłem nie ma dostępu do świeżego powietrza, za to wszędzie zalega sporo kurzu i innych zanieczyszczeń. Rzeczą niezbędną jest więc odpowiedni strój. Jaka odzież robocza dla magazyniera będzie tą właściwą? Otóż wiele zależy od tego, czy jest to wielkopowierzchniowa hala, gdzie wszyscy pracownicy muszą mieć kwalifikację na obsługę wózków widłowych, czy raczej niewielki magazyn, w którym specjalistyczne maszyny są zbędne.

Jaka odzież robocza dla magazyniera pracującego w niewielkich halach?

Jak już zostało wspomniane, to, co ma na sobie pracownik magazynu powinno być uzależnione od wielkości jego miejsca pracy, a co za tym idzie jej charakteru i zakresu obowiązków. W pierwszej kolejności zastanówmy się, jaka odzież robocza dla magazyniera w niewielkim magazynie jest odpowiednia. Otóż w mniejszych magazynach, w których wykonywane są lżejsze prace wystarczy, aby pracownicy mieli na sobie obuwie robocze i fartuch. Buty powinny podtrzymywać kostkę, być wiązane na sznurowadła i posiadać grubą, antypoślizgową podeszwę. Natomiast wspomniany fartuch musi być uszyty z oddychającego, a zarazem elastycznego materiału niekrępującego ruchów.

Jaka odzież robocza dla magazyniera w wielkich halach?

Skoro wiemy już jaka odzież robocza dla magazyniera sprawdzi się w przypadku niewielkich magazynów, zastanówmy się, w jakie ubranie powinni być wyposażeni pracownicy wielkich, bardzo profesjonalnych magazynów wielkopowierzchniowych. Otóż tu królują specjalne, jednoczęściowe kombinezony z kołnierzami oraz spodnie na szelkach. Zarówno jedne, jak i drugie posiadają pojemne, specjalnie wzmocnione kieszenie, w których pracownicy mogą przechowywać niezbędne im narzędzia, np. nożyce, nożyki, śrubokręty, metrówki, a także taśmy i klucze. Taka odzież jest bardzo wygodna, solida, nie krępuje ruchów i jest odporna na zabrudzenia. Do kompletu potrzebne są oczywiście solidne obuwie robocze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl