Producenci
Promocje
BLUZA ROBOCZA BRIXTON PRACTICAL BIAŁY
BLUZA ROBOCZA BRIXTON PRACTICAL BIAŁY
90,00 zł 58,00 zł 73,17 zł 47,15 zł
SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI BRIXTON PRACTICAL BIAŁY
SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI BRIXTON PRACTICAL BIAŁY
89,00 zł 66,00 zł 72,36 zł 53,66 zł
BUTY ROBOCZE BEARFIELD GT01 S1
BUTY ROBOCZE BEARFIELD GT01 S1
129,00 zł 95,00 zł 104,88 zł 77,24 zł
BEARFIELD PÓŁBUT GT02 O1 ORANGE
BEARFIELD PÓŁBUT GT02 O1 ORANGE
129,00 zł 74,00 zł 104,88 zł 60,16 zł
Jaka odzież robocza dla pracownika budowlanego?

Praca na budowie bez wątpienia do najprostszych i najprzyjemniejszych nie należy. Wymaga dużo siły i sporego doświadczenia. Co więcej, bywa niebezpieczna. Dlatego każdy pracodawca i każdy pracownik powinien dobrze znać wszystkie przepisy BHP, a nade wszystko na każdym kroku zachowywać ostrożność. Absolutną koniecznością jest również profesjonalna odzież robocza. Wobec tego, jaka odzież robocza dla pracownika budowlanego jest odpowiednia? Co wchodzi w jej skład? Co zawsze powinien mieć przy sobie każdy pracownik budowy?

Jaka odzież robocza dla pracownika budowlanego jest tą właściwą?

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną lub też powierzono Ci zaopatrzenie pracowników budowy w przystosowane do ich stanowiska pracy ubrania, musisz dobrze przemyśleć jaka odzież robocza dla pracownika budowlanego będzie zgodna z wytycznymi BHP, a jednocześnie wygodna i praktyczna. Zdecydowanie najlepsze są w tym przypadku kombinezony bądź ogrodniczki do prac na budowie, najlepiej wykonane z drelichu lub innego, oddychającego, przewiewnego materiału. Ważne, aby posiadały dużo kieszeni do przechowywania niezbędnych narzędzi i akcesoriów. Warto również być przygotowanym na zmienne warunki atmosferyczne. Inna odzież robocza sprawdzi się zimą, gdy temperatury powietrza oscylują w granicach 0 stopni Celsjusza, a z nieba pada deszcz lub sypie śnieg, inna w gorące, letni dni. Kaski na budowie Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka odzież robocza dla pracownika budowlanego będzie odpowiednia, przy tej okazji nie możesz zapomnieć o ochronie głowy. Na budowie dzieją się różne rzeczy, zdarza się, że coś się osypuje, spada z wysokości itp., stąd też kaski na budowie to obowiązkowy element odzieży roboczej i niezastąpiona ochrona głowy.

Buty na budowie

Tak, jak kaski na budowie chronią głowy pracowników, tak samo, należy zadbać o bezpieczeństwo stóp, a w związku z tym wyposażyć całą ekipę w specjalne buty. Na budowie bowiem chyba największym zagrożeniem dla zdrowia jest to, że możemy w coś uderzyć nogą, potknąć się, a różnego rodzaju ciężkie materiały, maszyny itp. mogą upaść nam na nogi.

Szczególnie polecamy półbuty robocze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl