WETTERBEKLEIDUNG

Showing 1-24 of 100 item(s)

Odzież robocza to idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy swoje obowiązki służbowe wypełniają na świeżym powietrzu i miejscach, w których występuje obniżona temperatura. Odzież ta jest odporna na mróz, śnieg, deszcze, mocne podmuchy wiatru. Dobór odpowiedniej odzieży roboczej jest więc kluczowa w takim przypadku.

Dlatego w sklepie proponujemy:

Spodnie ocieplane robocze

Wybór odpowiednich spodni roboczych jest bardzo ważny. Posiadamy kilka rodzajów spodnie roboczych ocieplanych, jeśli brać pod uwagę ich krój, kolor i skład materiałowy. Do wyboru mamy spodnie robocze ogrodniczki czy spodnie do pasa. Niektóre mają wstawki odblaskowe, ułatwiające pracę po zmroku. Ważne, aby podczas pracy w chłodzie i dużej wilgotności, spodnie robocze były odporne na przemakanie. Tu polecamy takie modele jak Benefit AL czy Talvi.

Jeśli chodzi o pozostałem modele, które nie muszą być odporne na przemakanie, proponujemy Brixton Snow.

Kurtki robocze ocieplane

To podstawowy element odzieży ocieplane, który w wielu przypadkach może występować w komplecie ze spodniami. Kurtki takie chronią przed chłodem, mrozem i innymi szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Posiadamy także kurtki ocieplane odblaskowe, ułatwiające pracę w warunkach zmniejszonej widoczności. Takie kurtki to idealne kurtki dla drogowców. W sklepie mogą Państwo też znaleźć kurtki z kolorowymi wstawkami lub odblaskowymi wstawkami. Popularnością cieszą się też kurtki ocieplane 2 w 1 lub 3 w 1 , z rozpinanymi rękawami i kapturem, a model Benefit Hi-Vi posiada również odpinaną ocieplinę ze sztucznego futra.

Przed zakupem warto sprawdzić najlepszy i najbardziej dostosowany do pracy model. Posiadamy takie marki jak Benefit, Seven Kings, Winterman.

Kurtki robocze Seven Kings

W tej linii odzieżowej proponujemy takie kurtki ocieplane jak Onyx lub Quartz, Cotton, Saphir, Rubin

Kurtki Brixton

W tej grupie proponujemy Brixton Snow, Brixton Natur, Brixton Spark, Brixton Practical, Brixton Flash.

Kurtki Benefit

Z grupy kurtek Benefit proponujemy Benefit Hi-Vi - czyli kurtki odblaskowe, Benefit Rio, Benefit Camino, Benefit Roca, Benefit Lofter, Benefit Navy, Benefit Rival, Benefit Nova, Benefit Nebraska.