Opinie o Nas

Odzież robocza

Pokazano 1-24 z 159 pozycji

Odzież robocza - główna kategoria naszego sklepu net-bear.pl

Każdy sklep internetowy z ubraniami roboczymi czy hurtownia bhp posiada szeroką gamę różnego rodzaju odzieży roboczej. Nie inaczej jest u nas. Dział z odzieżą roboczą jest w naszym sklepie największym. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była jedną z najlepszych na rynku. Niemal codziennie dodajemy nowe produkty. Nasze dotychczasowe działania sprawiły, że już teraz możemy Państwu zaproponować naprawdę szeroki wybór odzieży ochronnej, która jest dostosowana do Państwa wymagań. W naszym sklepie oferujemy marki producentów, którzy mają tylko dobre jakościowo produkty oraz naprawdę szeroką rozmiarówkę - ubierzemy dosłownie każdego. Nie są straszne nam rozmiary nietypowe - wysoki i szczupły, niski i tęgi oraz nietypowe rozmiary brzucha.

Odzież robocza czy odzież ochronna - jaka różnica?

Przy opisie odzieży do pracy, często posługujemy się dwoma określeniami - odzież robocza i odzież robocza. Na pierwszy rzut oka, są to określenia tej samej rzeczy, ale w rzeczywistości są to dwie różne grupy ubrań. Odzież robocze to proste ubranie do pracy, gdzie nie występują specjalne zagrożenia, a ubranie nie musi spełniać skomplikowanych norm bezpieczeństwa. Odzież ochronna natomiast, chroni pracownika lub/oraz jego odzież przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Do odzieży typowo ochronnej zaliczamy między innymi odzież trudnopalną, odblaskową czy budowlaną.

Różne rodzaje odzieży roboczej

Najpopularniejszym rodzajem odzieży roboczej są oczywiście spodnie robocze. Dzielimy je na spodnie do pasa oraz spodnie ogrodniczki. Oba modele są chętnie wybierane przez dziesiątki różnych zawodów takich jak budowlańcy, mechanicy, spawaczy, kierowcy, pracowników różnych linii produkcyjnych, służb porządkowych oraz wielu wielu innych. W okresie letnim, bardzo popularne są krótkie spodnie robocze - mają wiele praktycznych kieszeni, a jednocześnie cechują się wygodą szortów. Ciekawym rozwiązaniem są też na pewno spodnie z odpinanymi nogawkami - w upalne dni wystarczy odpiąć nogawki i cieszyć się słońcem. W te chłodniejsze, dopinamy je z powrotem i mamy pełnoprawne długie spodnie. W naszym sklepie znajdą kilka modeli takich spodni w różnych wariantach kolorystycznych oraz bardzo szerokiej rozmiarówce. Najpopularniejszymi markami w net-bear.pl są przede wszystkim Seven Kings, Brixton oraz Max-Popular (MxP).

Spodnie robocze odblaskowe - odzież ostrzegawcza

Kolejną bardzo popularną kategorię stanowi odzież odblaskowa lub ostrzegawcza dedykowane pracownikom drogowym, kierowcom oraz wszystkim tym, ze względu bezpieczeństwa muszą być widoczni zarówno w dzień jak i w nocy. Coraz więcej zawodów wymaga stosowania odzieży ostrzegawczej w celu właśnie poprawy bezpieczeństwa oraz zmniejszeniu liczny wypadków przy pracy. Odzież odblaskowa występuje również w wersjach ocieplanych oraz przeciwdeszczowych.

Bluza robocza, monterska

Bardzo ważnym elementem każdego ubrania roboczego jest jego górna część czyli bluza robocza lub inaczej katana (to nie tylko samurajski miecz). W naszym sklepie, praktycznie każdą bluzę można kupić w komplecie ze spodniami roboczymi. Bluzy robocze, są zrobione z takich samych materiałów co spodnie, przez co ich wytrzymałość jest na naprawdę wysokim poziomie. Funkcjonalność takich bluz zapewniają liczne kieszenie, zawieszki oraz bardzo często nowoczesny materiał, z którego są uszyte.

Produkt został dodany do listy życzeń