Rękawice powlekane

Pokazano 1-24 z 38 pozycji

Rękawice powlekane to w naszym sklepie jedne z najbardziej popularnych modeli rękawic na rynku Polskim. Powleczone są one nitrylem, lateksem, pianką lateksową, poliuretaen.

Wszystkie rękawice powlekane w Net-Bear.pl występują w najróżniejszych modelach, wzorach, kolorach. Niezależnie od ich zastosowania, każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Posiadamy rękawice cienkie do delikatnych zadań ale również rękawice powlekane cięższe do prac ciężkich takich jak budowlanka, obsługa maszyn etc.

Każdy w naszym sklepie dobierze coś dla siebie.

Nasze rękawice dzielimy na:

Powleczone nitrylem - wykorzystywane w środowisku,, w którym występuje duża ilość smarów, olejów lub ich pochodne. Rękawice ze spienionym nitrylem mają lepsze właściwości chwytne. Są to idealne rękawice dla mechaników, podczas prac przeładunkowych, dla magazynierów. 

Powleczone poliuretanem - Bardzo często wybierane przez mechaników, w zakładach produkcyjnych czy podczas pracy  w magazynach. Struktura takich rękawic jest wytrzymała ale jednocześnie elastyczna. 

Powleczone lateksem - Rękawice takie wykonane są z różnorodnych materiałów, takich jak bawełna czy poliester. Tkanina powleczona jest lateksem, co poprawia przyczepność. Wykorzystywana w takich gałęziach przemysłowych jak budownictwo, transport, prace magazynowe.

Jednym z najpopularniejszych modeli rękawic powlekanych lateksem są tzw. wampirki.

W swojej ofercie proponujemy rękawice dla brukarzy, murarzy, budowlańców, transportowców, posiadamy również rękawice ESD.