Spodnie robocze ocieplane

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Spodnie robocze ocieplane

W sklepie Net-bear.pl proponujemy odzież roboczą ocieplaną. Spodnie takie są niezastąpione w ciężkich, często bardzo mroźnych warunkach pracy. Każdy bowiem pracownik wie, jak ważną częścią ekwipunku jest ocieplana odzież robocza, która chroni nie tylko przed zimnem ale również przed deszczem, wilgocią, śniegiem.

Proponujemy więc tak bardzo pożądaną w takich warunkach odzież roboczą ocieplaną - spodnie robocze do pasa oraz spodnie robocze ogrodniczki. Jako sklep Net-Bear.pl posiadamy szeroki wybór kroju, koloru oraz przeznaczenia odzieży ocieplanej.

Aby zakup spodni był najbardziej optymalny, warto przed zakupem zapoznać się z tabelą rozmiarową, aby odpowiednio dobrać rozmiar spodni.

Co do dopasowania w odniesieniu do środowiska pracy, jeśli pracownik nie jest narażony na wysoką wilgotność, proponujemy spodnie Brixton Snow, Brixton Spark czy Brixton Natur. Jeśli jednak w pracy pojawia się ryzyko pracy w warunkach deszczu, śniegu czy wysokiej wilgotności i wiatru, proponujemy Winterman Talvi, Benefit Al. Spodnie Benefit HiVi posiadają także jaskrawe kolory i pasy odblaskowe, dzięki którym staniesz się lepiej widoczny także po zmierzchu lub w słabych warunkach widoczności.

Wszystkie powyższe modele charakteryzują się dużą wytrzymałością i co bardzo ważne, świetną jakością ocieplenia i odporności na przemoczenie.

Naszą odzież roboczą ocieplaną sprzedajemy m.in. do Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białystoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola. Działamy zarówno w Polsce jak i w Europie.