Koszulki robocze

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Koszulki robocze termoaktywne

Bielizna termoaktywna to bardzo użyteczne uzupełnienie odzieży roboczej pracowników. Ma ona za zadanie odprowadzić ciepło i wilgoć  z dala od skóry. Nasza odzież termoaktywna to odzież unisex, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Odzież ta jest odpowiednio dopasowana, nie powoduje otarć i negatywnych skutków jej noszenia. Odzież ta nadaje się nie tylko dla pracowników fizycznych ale również jest świetnym wyborem dla osób aktywnych fizycznie uprawiających różnorodne sporty takiej jak bieganie, trekking, nordic walking i inne.

Odzież wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, szeroka gama rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie najodpowiedniejszy model dla siebie. Koszulki oferowane są z długim rękawem. Materiał utrzymuje ciepło przy ciele i izoluje przed chłodem z zewnątrz.

Koszulki termoaktywne wykonane są z materiału szybkoschnącego, dzięki czemu można ją założyć już w kilka godzin po wypraniu. Są one wyprodukowane ze 100% mikropoliestru, co powoduje dobre dopasowanie do ciała oraz komfort użytkowania.

Koszulka taka powinna znaleźć się w zestawie każdego pracownika lub osoby aktywnie spędzającej czas wolny czy sportowca.