Opinie o Nas

Bluzy i kurtki ochronne

Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Bluzy i kurtki ochronne

Bluza robocza to część uzupełniająca ubranie robocze. W tej kategorii znajdują się również komplety – spodnie robocze wraz z bluzą roboczą, dzięki czemu mamy możliwość zaopatrzenia się w kompletną kolekcję odzieży bhp.

Prawie dla każdego modelu spodni możecie Państwo dobrać odpowiadający im model bluzy roboczej. Są one wytwarzane w oparciu o taką samą kolorystykę i projekt ogólny, który ma być jak najbardziej ergonomiczny i użyteczny. Posiadamy w tej kategorii bardzo bogaty wybór. Ze względu na swoją różnorodność zastosowań proponujemy profesjonalne bluzy robocze przeznaczone dla bardziej wymagających pracowników, bluzy nieco tańsze, bluzy zabezpieczające przed iskrami, bluzę elektrostatyczną, odblaskową, trudnopalną.

W zależności od składu materiałowego, proponujemy bluzy wykonane z bawełny, mieszanki bawełny i poliestru, niektóre mają więcej dodatków takich, jak np. elastan lub powleczenie PCV.

Sporym zainteresowaniem cieszą się także bluzy wykorzystywane bardziej „cywilnie” takie jak bluzy dresowe czy polarowe z kieszeniami i kapturem.

Posiadamy wiele modeli bluz. Są nimi Topaz, Classic, Flash, Natur.

Warto dodać, że ich sposób wykonania - podwójne szwy, ryglówki czy jakość wykorzystanych materiałów mają ogromne znaczenie.

Produkt został dodany do listy życzeń