Opinie o Nas

Spodnie robocze

Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Spodnie robocze

Spodnie robocze do pasa to element podstawowego wyposażenia odzieży roboczej, który komponuje się idealnie z bluzą roboczą. W naszym sklepie posiadamy spodnie zarówno z krótkimi jak i długimi nogawkami.Spodnie robocze świetnie chronią dolne kończyny pracownika prze niekorzystnymi wpływami środowiska pracy. Ich zadaniem jest ochrona przed czynnikami termicznymi czy mechanicznymi wynikającymi z danego zajęcia. Są tak zaprojektowane, aby praca wygodna była również podczas przybierania przez pracownika nietypowych pozycji. Sklep BHP net-bear.pl posiada w swojej ofercie bardzo szeroką ofertą spodni do pracy.

Spodnie robocze posiadają wiele bardzo użytecznych kieszeni, które pomagają przechowywać małe i średnie przedmioty jak również większe elementy, takie jak młotek czy śrubokręty. Kieszenie są bardzo ergonomiczne i wszystko co niezbędne jest zawsze pod ręką.

Niektóre modele posiadają również wstawki z materiału OXFORD, który jest wzmocnieniem konstrukcji spodni i pomaga dodatkowo chronić je przed przerwaniem lub przetarciem. Ważnym elementem są również kieszeń na nakolanniki, dzięki którym praca w pozycji klęczącej nie będzie już utrudnieniem.

Jeśli mowa o pracy w pozycji klęczącej warto dodać, że kilka modeli posiada wszyty elastyczny klin w kroku, przez co spodnie nie będą się niszczyć w tej okolicy. Estetyczne lamówki i wstawki odblaskowe dodają tej odzieży charakteru.

Spodnie dostępne są w szerokim zakresie cenowym jak i rozmiarowym, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. Spodnie te mogą być wykorzystywane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn - jest to odzież unisex.

Oferujemy takie marki jak Seven Kings, Brixton, Benefit, Max-Popular, Profflam oraz inne

Produkt został dodany do listy życzeń