Spodnie robocze

Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Spodnie robocze

Spodnie robocze do pasa (bo tak wyróżniamy typowe spodnie robocze bez szelek) to element podstawowego wyposażenia odzieży roboczej, który komponuje się idealnie z bluzą roboczą. W naszym sklepie posiadamy spodnie robocze do pasa zarówno z długimi jak i krótkimi nogawkami. Spodnie robocze świetnie chronią dolne kończyny pracownika prze niekorzystnymi wpływami środowiska pracy. Ich zadaniem jest ochrona przed czynnikami termicznymi czy mechanicznymi wynikającymi z danego zajęcia. Są tak zaprojektowane, aby praca była wygodna również podczas przybierania przez pracownika nietypowych pozycji takich jak klęczenie, wspinanie się czy leżenie w niedostępnych miejscach. Sklep BHP net-bear.pl posiada w swojej ofercie bardzo szeroką ofertą spodni do pracy oraz jeszcze większy wybór rozmiarów takich spodni.

Spodnie robocze często posiadają wiele bardzo użytecznych kieszeni, które pomagają przechowywać małe i średnie przedmioty jak również większe elementy, takie jak młotek czy śrubokręty. Kieszenie są bardzo ergonomiczne i wszystko co niezbędne jest zawsze pod ręką. Kieszenie w spodniach roboczych mogą być na stałe lub odczepiane. Występują kieszenie podobne jak w zwykłych "cywilnych" spodniach oraz wzmocnione kieszenie typowe robocze. Bardzo przydatne są również przestrzenne kieszenie, których kubatura ułatwia przechowywanie różnych elementów jak np. gwoździe czy wkręty.

Wzmocnienia

Wytrzymałe spodnie robocze posiadają również wstawki z materiału OXFORD lub CORDURA. Są to materiały, które są wzmocnieniem konstrukcji spodni i pomagają dodatkowo chronić je przed przerwaniem lub przetarciem. Ważnym elementem są również kieszenie na nakolanniki, dzięki którym praca w pozycji klęczącej nie będzie już utrudnieniem. Tego typu kieszenie są najczęściej zamykane na rzepy lub guziki, które zapobiegają przesuwaniu nakolanników.

Jeśli mowa o pracy w pozycji klęczącej warto dodać, że kilka modeli posiada wszyty elastyczny klin w kroku, przez co spodnie nie będą się niszczyć w tej okolicy. Estetyczne lamówki i wstawki odblaskowe dodają tej odzieży charakteru. Coraz częściej na rynku pojawiają się również modele spodni roboczych, które w całości są wykonane z materiałów, które sprawiają, że spodnie są dużo wygodniejsze. Domieszki spandexu czy elastanu, sprawiają, że noszenie takich spodni jest samą przyjemnością.

Dobór odpowiedniego rozmiaru

Spodnie dostępne w naszym sklepie internetowym występują w szerokim zakresie cenowym jak i rozmiarowym, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie. Spodnie te mogą być wykorzystywane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn - jest to odzież unisex. Oczywiście bardzo ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru. U dołu każdego modelu spodni jest tabela rozmiarowa, która pokazuje wymiary użytkownika - czyli najpierw musimy zmierzyć siebie (wzrost, szerokość pasie. szerokość w klatce piersiowej), a potem dobieramy odpowiedni rozmiar. Oczywiście w razie problemów, zawsze chętnie doradzimy. Jeśli masz wątpliwości co do rozmiaru, wybierz większy. W sklepie internetowym masz możliwość zwrotu towaru, a wybranie większego rozmiaru pozwoli Ci na dopasowanie spodni do swojej sylwetki za pomocą paska.

W naszym sklepie znajdą Państwa takie marki spodnie roboczych jak Seven Kings, Brixton, Benefit, Max-Popular, Profflam oraz inne.