Kurtki przeciwdeszczowe robocze

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Kurtki przeciwdeszczowe robocze

Nasz sklep posiada różne kolory kurtek przeciwdeszczowych. Są to modele zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn idealne na każdą porę roku. Posiadamy także kurtki przeciwdeszczowe, które posiadają kolorystykę ostrzegawczą, jak i klasyczną.

Nasze kurtki wykonane są z nylonu lub poliuretanu. Każdy z tych materiałów nadaje się do nieco innych zastosowań. Pierwszy z nich - nylon - który jest cieńszy, lepiej oddającym ciepło ale też nieco mniej odpornym na uszkodzenia mechaniczne, natomiast drugi - poliuretan - jest materiałem bardzo wytrzymałym i w 100% wodoodpornym.

Kurtki tego typu są idealne do pracy, np. dla ogrodników, rolników, budowlańców, drogowców czy innych osób pracujących w zmiennym środowisku na zewnątrz ale mogą też przydać się w codziennym zastosowaniu podczas wypraw, spacerów, itp.

Kurtki z poliuretanu posiadają pasy odblaskowe, które wzmacniają widoczność w słabych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu można nosić je przez praktycznie cały rok. Kurtki chronią nie tylko przed deszczem i śniegiem ale również przed niską temperaturą i wiatrem.

Wszystkie kurtki przeciwdeszczowe w naszym sklepie spełniają normy EN 13688. W połączeniu z takimi cechami jak odblaskowe pasy, jaskrawe kolory czy odporność na deszcz, kurtki te poprawiają znacznie bezpieczeństwo użytkujących je pracowników.

Oferta sklepu Net-Bear

Cena kurtek w połączeniu z ich jakością sprawia, że oferta naszego sklepu Net-Bear.pl jest jedną z lepszych na rynku polskim wśród odzieży roboczej BHP. Mając w swej ofercie odzież roboczą, m.in. Spodnie robocze do pasa, spodnie ogrodniczki, bluzy robocze, kurtki odblaskowe BHP, odzież ocieplaną BHP i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż zarówno dla osób fizycznych jak i firm w ilościach detalicznych oraz hurtowych.

Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki, Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno- to część z miejscowości, do których wysyłamy często nasze produkty.

Kurtki przeciwdeszczowe dla Was

Ten rodzaj asortymentu - kurtki przeciwdeszczowe i spodnie przeciwdeszczowe to asortyment BHP , który jest bardzo często wybierany przez naszych klientów. Odzież ta, doskonale chroni przed wilgocią, deszczem, śniegiem oraz wiatrem w każdych warunkach, zarówno w dzień jak i w nocy.

Często pytającymi o tego typu odzież roboczą przeciwdeszczową są pracownicy takich branż jak kierowcy, rolnicy, pracownicy branży budowlanej i ziemnej. Okres, w którym notujemy wzmożona ilość zamówień to w szczególności wiosna i jesień, choć w niektórych regionach Polski również lato.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru kurtki roboczej?

Podczas zakupów warto oprócz ceny kierować się takimi parametrami jak odpowiedni rozmiar odzieży przeciwdeszczowej. Nie może być zbyt luźna, ponieważ powoduje to dyskomfort i niebezpieczeństwo dostania się odzieży np. do elementów maszyn przemysłowych lub np. pojazdów mechanicznych. Zbyt ciasny rozmiar spowoduje krępowanie ruchów.

Warto zwrócić też uwagę na to, czy odzież ta posiada kaptur, który dodatkowo chroni przed wiatrem, deszczem i śniegiem.

Jeśli pracujemy w gorszych warunkach widoczności, np. po zmierzchu, odzież robocza przeciwdeszczowa powinna posiadać pasy odblaskowe, które ułatwiają i poprawiają wydatnie widoczność pracowników.