Opinie o Nas

Spodnie robocze ogrodniczki

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Spodnie ogrodniczki robocze

Spodnie robocze ogrodniczki lub inaczej na szelkach, to bardzo uniwersalne rozwiązanie dla pracowników bhp. Są zarówno wygodne jak i funkcjonalne. Spodnie takie posiadają bardzo dużo kieszeni, mieszczących małe i średnie elementy przydatne podczas pracy.

Spodnie tego typu mają większy zakres regulacji dzięki szelkom a także chronią większą część ciała w porównaniu ze spodniami do pasa. Gumka w pasie również pomaga w lepszej regulacji obwodu. Ogrodniczki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak - bawełna, spandex, poliester. Bardzo popularne są również spodnie wykonane ze 100% bawełny - cechuje je najwyższa wytrzymałość oraz jeśli bawełna jest przy tym czesankowa, to wygoda użytkowania. Warto wspomnieć również o ogrodniczkach wykonanych z materiału antyelektrostatycznego - Profflam. Dla osób pracujących w warunkach pogorszonej widoczności, proponujemy ogrodniczki wykonane z jaskrawego materiału oraz z pasami odblaskowymi.

Spodnie robocze ogrodniczki to często bardzo duża ilość funkcjonalnych kieszeni. Są kieszenie przestrzenne, zapinane na zamek oraz coraz częściej, typowo monterskie kieszenie z opcją ich odpięcia lub przepięcia w bardziej dogodne miejsce np.
Spodnie ogrodniczki Diamant

Niektóre modele posiadają również wstawki z materiału OXFORD lub CORDURA, który jest wzmocnieniem konstrukcji spodni i pomaga dodatkowo chronić je przed przerwaniem lub przetarciem. Ważnym elementem są również kieszeń na nakolanniki, dzięki którym praca w pozycji klęczącej nie będzie już utrudnieniem. Część modeli posiada kieszenie na nakolanniki.

Niektóre z oferowanych przez nas modeli spodnie roboczych ogrodniczek posiadają również pasy odblaskowe lub odblaskowe elementy ułatwiające widoczność w trudniejszych warunkach pracy. Użytkownik takich spodni jest dużo bardziej bezpieczny w trakcie wykonywania swoich obowiązków.

Posiadamy szeroki zakres cenowy oraz duży wybór rozmiarówek, co z pewnością ułatwi wybranie najlepszego modelu dla swoich potrzeb.

Produkt został dodany do listy życzeń