Spodnie robocze przeciwdeszczowe


Spodnie robocze przeciwdeszczowe

Spodnie robocze przeciwdeszczowe to jeden z popularniejszych modeli na rynku. Dzięki swojemu solidnemu wykonaniu, pomagają wielu pracownikom w wykonywaniu ich zadań. W naszej ofercie posiadamy spodnie przeciwdeszczowe do pasa. Posiadają one regulowany gumką pas oraz kieszenie po bokach. Spodnie te posiadają również elementy odblaskowe, ułatwiające pracę po zmierzchu lub w trudnych warunkach oświetleniowych. Możemy zaproponować również warianty kolorystyczne.

Odzież tego typu występuje w wielu kolorach, szerokiej gamie rozmiarówek, jest świetnie wykończona i wykonana. Ich cena w stosunku do jakości powoduje, że zakup jest bardzo łatwym wyborem. Ponieważ odzież  robocza taka jak spodnie przeciwdeszczowe to bardzo ważny element odzieży w wyposażeniu pracowników, jej rozmiarówka i model mają niebagatelne znaczenie, a nasi pracownicy mogą pomóc w jej doborze na wszelkie warunki pogodowe - deszcze, wilgotne środowisko pracy, wiatr czy aktywne spędzanie czasu poza domem.

Spodnie robocze przeciwdeszczowe chronią nie tylko przed deszczem, chłodem, wiatrem ale także przed brudem i uszkodzeniami mechanicznymi. Dopasowanie do sylwetki pomaga osiągną gumka, która reguluje obwód pasa. Ponieważ pogoda to czynnik bardzo zmienny a nasze spodnie zajmują mało miejsca w bagażu, element ten staje się więc niemal obowiązkowy dla pracowników wykonujących swą pracę poza budynkami.

Wykonanie

Spodnie w naszym sklepie wykonane są z poliuretanu, który jest materiałem bardzo wytrzymałym i w 100% wodoodpornym lub też mogą być wykonane z nylonu, który jest cieńszy, lepiej oddającym ciepło ale też nieco mniej odpornym na uszkodzenia mechaniczne - jest on jednocześnie nieco tańszy od poliuretanu.

Odzież przeciwdeszczowa bowiem, powinna nie tylko chronić przed deszczem czy wiatrem ale również pozwalać na swobodę ruchów i nieskrępowaną pracę. Spodnie wykonane są w kolorach - zielonym, granatowym, pomarańczowym i szarym. Odzież przeciwdeszczowa wykonana z nylonu - w kolorach żółtym, zielonym i granatowym.

Spodnie wykonane z poliuretanu posiadają dodatkowo pasy odblaskowe, pomagające w trudnych warunkach widoczności.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru kurtki roboczej?

Podczas zakupów warto oprócz ceny kierować się takimi parametrami jak odpowiedni rozmiar odzieży przeciwdeszczowej. Nie może być zbyt luźna, ponieważ powoduje to dyskomfort i niebezpieczeństwo dostania się odzieży np. do elementów maszyn przemysłowych lub np. pojazdów mechanicznych. Zbyt ciasny rozmiar spowoduje krępowanie ruchów.

Warto zwrócić też uwagę na to, czy odzież ta posiada kaptur, który dodatkowo chroni przed wiatrem, deszczem i śniegiem.

Jeśli pracujemy w gorszych warunkach widoczności, np. po zmierzchu, odzież robocza przeciwdeszczowa powinna posiadać pasy odblaskowe, które ułatwiają i poprawiają wydatnie widoczność pracowników.