Komplety odzieży ochronnej


Komplety odzieży roboczej

Jeżeli zależy Państwu na ujednoliceniu odzieży ochronnej, komplety odzieży roboczej będą idealnym dla Państwa rozwiązaniem. Ich rodzaj i przeznaczenie zależy od środowiska, i zagrożeń, wśród których pracujemy. Jeśli nie macie Państwo czasu ani możliwości dobierać każdego elementu odzieży osobno, komplet jest rozwiązaniem idealnym. Jednocześnie zyskujecie pewność, że Wasza odzież jest idealnie dopasowana do środowiska pracy i czynników estetycznych.

W naszym sklepie przez komplet odzieży roboczej rozumiemy bluzę wraz ze spodniami do pasa lub spodniami ogrodniczkami. Posiadamy również pasujące do nich kurtki lub kamizelki robocze. Komplety odzieży roboczej, którą możemy polecić posłużą w pracy magazyniera, budowlańca, montera, ale również przydadzą się ogrodnikom, rolnikom (odzież robocza przeciwdeszczowa), kierowcy, służb drogowych (odzież odblaskowa robocza)

Niezależnie od pory roku, komplety odzieży roboczej przydadzą się w różnorodnych warunkach atmosferycznych i klimatycznych, posiadamy bowiem odzież roboczą całoroczną, odzież ochronną przeciwdeszczową, odzież roboczą ocieplaną. Każda z nich zapewni wysoki komfort pracy i ergonomii w każdych warunkach. Funkcjonalność w połączeniu z wyborem wzorów i kolorów jest pomocna w trakcie wyboru tego typu odzieży.

Posiadamy takie marki jak Brixton, Krajan, Grosvenor. 

Jak wspomniano wcześniej, w skład kompletu odzieży roboczej wchodzi bluza i spodnie do pasa/spodnie ogrodniczki. Bluza posiada wiele kieszeni głównych, mniejszych kieszeni i zamków. Spodnie również posiadają kieszonki, szlufki na narzędzia.

Nasze komplety odzieży roboczej są uszyte w sposób, który pomaga w zwiększeniu jej wytrzymałości i zachowania jej ergonomii.

Różne potrzeby, różne kolekcje

Przed zakupem zawsze dobrze jest zwrócić uwagę na jej jakość i ergonomię, a nawet kolor i krój oraz składu materiałowego. Osobom pracującym w środowisku, w którym jest dużo wilgoci i wody proponujemy przeciwdeszczowe komplety Grosvenor. Są one bardzo odporne na wodę, co w znaczny sposób zwiększa bezpieczeństwo pracy. Nasze komplety odzieży roboczej są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.