Spodnie do pasa


Spodnie robocze ocieplane do pasa

To idealna odzież robocza na okres jesienno-zimowy. Spodnie do pasa to element odzieży roboczej nie posiadający szelek, są one świetnie przystosowane do ergonomii i bezpieczeństwa pracy. Podobnie jak ogrodniczki, spodnie do pasa mają za zadanie chronić głównie przed niską temperaturą ale również przed lekkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Posiadamy spodnie robocze do pasa bez pasów oraz z pasami odblaskowymi, które wydatnie poprawiają widoczność w złych warunkach pogodowych lub po zmierzchu. Spodnie takie świetnie nadają się dla pracowników takich branż jak kierowcy, rolnicy, kurierzy, drogowcy, budowlańcy.

Spodnie robocze ocieplane do pasa warto kupić nawet na wszelki wypadek, ponieważ w naszym klimacie pogoda potrafi niejednokrotnie zaskoczyć.

Nasze modele posiadają podszewkę, która bardzo poprawia komfort noszenia tej odzieży. Wygodne kieszenie boczne posłużą do schowania niewielkich przedmiotów lub rąk podczas zimnej aury.

Zapraszamy do przejrzenia naszej pełnej oferty w sklepie internetowym Net-Bear.pl Cena w połączeniu z jakością sprawia, że jest to jedna z lepszych oferta na rynku polskim odzieży BHP.

Ofertę w naszym sklepie internetowym kierujemy nie tylko do klienta indywidualnego ale również do firm. Sprzedajemy w ilości detalicznej i hurtowej