Opinie o Nas

Trzewiki robocze

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Trzewiki robocze - obuwie robocze - buty budowlane, jakie wybrać? Oferta hurtowni i sklepu bhp

Trzewiki robocze są to wysokie buty bhp które sięgają za kostkę. Idealnie sprawdzają się w branży związanej z budownictwem, robotami ziemnymi, spawaniem itp. Trzewik ochronne to idealne buty na okres zimowy oraz wiosenno-jesienny dla pracowników wykonujących swoje obowiązki na dworze. Trzewiki w zależności od kategorii ochrony mogą posiadać: podnosek ochronny lub także dodatkowo wkładkę anty-przebiciową. Mogą być również wodoodporne, antyelektrostatyczne, antypoślizgowe, nadające się do kontaktu z gorącym podłożem, chemią i kwasami. Trzewiki robocze są w wielu kategoriach jak S1, buty SB, obuwie S1P, buty S3 i inne.

Nasz sklep BHP oferuje Państwu bardzo szeroki wybór obuwia roboczego idealnego do pracy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Polecamy produkty takich marek jak Max Popular, MxP, Bearfield, NS, Polstar oraz wiele innych. Każda firma, czy to budowlana czy też agencja pracy, firma porządkowa czy hala produkcyjna, powinna zapoznać się z ofertą naszego sklepu bhp.

W NET-BEAR znajdą Państwo obuwie na każdą kieszeń. W naszej ofercie można znaleźć naprawdę tanie buty robocze. Przy dużej rotacji pracowników lub w branżach, których obuwie ulega częstemu zużyciu, cena jest bardzo często najważniejszym czynnikiem

Produkt został dodany do listy życzeń